17/07/2014

Bicie rekordu świata folią 3M™ 1080 - zapowiedź

Już w najbliższą sobotę na kieleckich targach DUB IT! Tunning Festiwal sześciu aplikatorów podejmie próbę pobicia rekordu świata w oklejaniu samochodu. By zostać nowymi rekordzistami muszą to zrobić w mniej niż pół godziny.

Rekord pobity! Zobacz pełną relację.

Co można zrobić z wyglądem samochodu w mniej niż 30 minut? Zmienić oponę, wyczyścić go od środka lub zadbać o odpowiedni błysk karoserii. W sobotę, 19 kwietnia br., podczas targów DUB IT w mniej niż pół godziny grupa śmiałków spróbuje zmienić całkowicie kolor luksusowego samochodu, Audi A6 Limousine. W jaki sposób zamierzają to zrobić? Wykorzystując folię 3M™ 1080.

Próby pobicia rekordu podejmie się 6-ciu certyfikowanych aplikatorów z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer. W skład grupy bijącej rekord świata wchodzą: Rafał Żmuda i Rafał Mierzwa (RR Customs), Dariusz Rajman i Grzegorz Czarnecki (Datexa), Krystian Czyż z firmy Graffit oraz Marcin Paszkiewicz z firmy zmianakoloruauta.pl. Ich starania będzie można zobaczyć na stoisku RR Customs od godz. 14:00.

“Dzięki foliom 3M™ 1080 właściciele samochodów mogą praktycznie w dowolny sposób zmienić swoje auto, tak, by wyrażał ich osobowość i pozwalał wyróżnić im się z tłumu. Aplikacja folii 3M jest nie tylko łatwa, ale również wyjątkowo szybka. O tym jak bardzo, przekonamy się w najbliższą sobotę w Kielcach. Jestetśmy pewni, że ekipa certyfikowanych aplikatorów 3M podoła wyzwaniu i pobije rekord świata, który obecnie wynosi 29 minut 59 sekund! – mówi Ewa Jankowska z firmy 3M Poland

W sobotę podczas kieleckich targów będzie można także zobaczyć ponad 100 wyselekcjonowanych aut, spróbować swoich sił w drifftingu modelami zdalnie sterowanymi RC oraz obejrzeć niesamowitą wystawę aut w skali 1:24 z zachowaniem wszelkich detali.

Atrakcji dla wielbicieli czterech kółek nie zabraknie również podczas drugiego dnia. W niedzielę ekipa aplikatorów 3M zaprezentuje naklejanie reklamy wydrukowanej z wykorzystaniem folii 3M™ IJ180, a także aplikację folii 3M do przyciemniania szyb i specjalnej linii 3M VentureShield™ do ochrony lakieru samochodowego. Zapraszamy do przetestowania swoich sił w aplikacji! Wszystkich śmiałków zapraszamy w niedzielę o godzinie 14:00 do udziału w oklejaniu samochodu folią graficzna na czas.

Partnerami bicia rekordu świata są firmy RR Customs – firma aplikatorów certyfikowanych w programie 3M Endorsed zajmująca się car tunningiem z użyciem folii 3M, Romulus – dystrybutor folii 3M z Krakowa, a także salon samochodowy Audi Marszałek z Częstochowy, który udostępnia prestiżowe auto Audi A6 do tuningu.

Więcej informacji o kieleckich targach znajduje się na stronie www.dubit.pl Przykłady realizacji na foliach 3M 1080 oraz 3M Vnture Shield znajdą Państwo na fanpage’u firmy RR Customs: www.facebook.com/RRCustomsPL

Rekord pobity! Zobacz pełną relację.