16/02/2017

Nagrody The Prize for Innovations dla folii 3M

Podczas targów Rema Days 2017, rozwiązania 3M zostały nagrodzone aż trzema srebrnymi medalami The Prize for Innovations w kategorii „Nowe trendy w poligrafii i reklamie”.

Samochód 3M

Medale The Prize for Innovations przyznawane są najbardziej innowacyjnym i nowoczesnym rozwiązaniom. W palecie rozwiązań 3M doceniono aż trzy nowe propozycje - nowatorską, odblaskową folię graficzną do oklejania pojazdów 3M™ Scotchlite™ 780mC-10R oraz wylewaną folię graficzną 3M™ IJ180mC (obie z zadrukiem w technologii HP Latex). Trzecim medalem doceniono fenomenalne rozwiązanie jakim są taśmy do bezpiecznego cięcia folii 3M™ Knifeless.

Nagrodzone folie

Folie 3M wraz z nadrukiem wykonywanym przez Certyfikowaną Drukarnię Wielkoformatową DPSdruk.pl pozwalają na oryginalną zmianę wyglądu samochodu. Zastosowane w foliach rozwiązania takie, jak Controltac™ (klej wrażliwy na docisk pozwala na łatwe pozycjonowanie folii na pojeździe) oraz Comply™ (kanaliki w warstwie kleju umożliwiają odprowadzenie nagromadzonego powietrza) pozwalają na niezwykle łatwą i dokładną pracę z materiałami oraz osiągnięcie bezbłędnego efektu.

Taśmy 3M™ Knifeless

Praca z foliami graficznymi nie byłaby jednak tak wygodna, gdyby nie taśmy tnące z serii 3M™ Knifeless. Umożliwiają one precyzyjne i bezpieczne dla podłoża docinanie folii, bez konieczności używania ostrzy czy innych narzędzi, które mogłyby uszkodzić oklejaną powierzchnię. Szeroki wybór taśm pozwala na dopasowanie rodzaju do zamierzonych prac: od detali, pasów sportowych, przez docinanie przy wykańczaniu folii do oklejania samochodu, folii ochronnych PPF oraz folii do przyciemniania szyb, aż po wycinanie kreatywnych wzorów.

Czym są Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii Rema Days

Jedna z największych imprez branży reklamowej na świecie, przyciągają co roku dziesiątki przedstawicieli branży z różnych zakątków globu. W ubiegłym roku na liczącej ponad 35 000 m2 powierzchni targowej swoje rozwiązania zaprezentowało ponad 750 wystawców, a stoiska odwiedziło 20 000 osób, dlatego impreza osiągnęła status największej pod względem liczby zwiedzających imprezy targowej w Europie.

Medale