20/01/2017

Nowości w produktach 3M do oklejania aut.

Nowości w produktach 3M do oklejania aut.

W nadchodzącym roku czeka nas kilka nowości w portfolio 3M dedykowanym do oklejania pojazdów. Nowe kolory folii 3M™ serii 1080 (w tym kameleony), taśmy do cięcia folii 3M™ Knifeless oraz folie do zadruku serii 3M™ IJ180mC, IJ480mC oraz IJ780mC to trzy świeże grupy, które będą dostępne już w 2017 roku.

3M™ Knifeless

Innowacyjne taśmy aplikacyjne 3M™ Knifeless to nowe podejście do pracy z folią pozwalające na cięcie materiału bez nożyka i bez ryzyka uszkodzenia powierzchni przy docinaniu.

Występują w siedmiu rodzajach dedykowanych do różnych prac, od docinania i wykańczania do kreatywnych wzorów wycinanych bez potrzeby korzystania z plotera. Dzięki 3M™ Knifeless tniesz folię bez obaw o uszkodzenie oklejanej powierzchni.

3M™ Knifeless

Nowe kolory serii 3M™ 1080

Już od początku roku w ofercie - aż 9 nowych kolorów kultowej serii 3M™ 1080!

Wśród nowych kolorów znajdziecie między innymi kameleony - Gloss Electric Wave, Satin Glacial Frost oraz Satin Caribbean Shimmer. Tworzą one barwne przejścia tonalne zmieniając kolor zależnie od padającego światła.

Zobacz kartę nowych kolorów

Seria IJ180mC, IJ480mC oraz IJ780mC

Nowa rodzina folii wykorzystująca mikrotechnologię. Dzięki nowatorskiemu podejściu otrzymujemy niewidoczne kanaliki kleju Comply™, łatwiejsze zdejmowanie linera, wygodniejsze pozycjonowanie i optymalną przyczepność początkową.

Już niebawem więcej informacji o folii do druku z serii 3M™ IJ180mC, występującej w trzech wariantach - metaliczna, transparentna oraz biała. Szczególnie ciekawą propozycją jest wersja metaliczna, gdzie zadrukowana folia w standardzie ma efekt metalicznego wykończenia.

Seria IJ180mC, IJ480mC oraz IJ780mC