30/04/2017

Nowe folie wylewane do druku - nowe możliwości

Najnowsze folie wylewane do zadruku 3M™ IJ180mC, IJ480mC oraz IJ780mC, to produkty nowej generacji, które świeżo po premierze zdobyły prestiżowe nagrody The Prize for Innovations 2017, w kategorii Nowe Trendy w Poligrafii i Reklamie.

Samochód 3M

Co nowego?

Szczególną uwagę warto zwrócić na dwie pozycje, jedyne tego typu folie dostępne na rynku - IJ180mC z metalizowanym wykończeniem w standardzie oraz IJ780mC - jedyną wylewaną, usuwalną folię odblaskową do zadruku pozwalającą na aplikację na trudnych powierzchniach, w przetłoczeniach, na obłościach. Folia IJ780mC jest dedykowana do aplikacji na pojazdach i została nagrodzona medalem The Prize for Innovatinons 2017.

3M™ IJ180mC, IJ480mC oraz IJ780mC, to folie, które aplikować można nawet na bardzo trudnych powierzchniach, jak: tynk strukturalny, cegła, głębokie przetłoczenia, obłości. Personalizować możemy samochody, jachty, łodzie, wnętrza oraz zewnętrzne ściany budynków. Wykorzystanie mikrotechnologii sprawia natomiast, że folie wspaniale się zadrukowują, są jeszcze wygodniejsze w aplikacji, a struktura kanalików odprowadzających powietrze (micro Comply™) jest właściwie niewidoczna.

Galeria: