26/01/2017

Pobierz zaproszenie i odwiedź nas na Rema Days Warsaw 2017

Pobierz bezpłatne zaproszenie i odwiedź stoisko 3M (T13, hala F) korzystając z bezpłatnej wejściówki na jedne z największych targów reklamy na świecie!

Dla pierwszych 50 osób, które odwiedzą nasze stoisko z wydrukowanym zaproszeniem, przygotowaliśmy niespodzianki! Aby uniknąć kolejek przy rejestracji na targach, już dziś zarejestruj się na stronie www.remadays.com, wpisz kod zaproszenia RDW061 i odbierz identyfikator umożliwiający bezpłatne wejście na wydarzenie.

Co Cię czeka na naszym stoisku?

Zobacz jak oklejamy na żywo najnowszego Forda Mustanga, dowiedz się więcej o możliwościach najnowszych folii 3M i spróbuj jak pracuje się na naszych materiałach.

Wspólnie z naszymi partnerami - Certyfikowaną Drukarnią Wielkoformatową DPSdruk.pl oferującą wydruki z gwarancją 3M™ MCS™, Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym 3M - The Wrap Center, oraz dystrybutorem folii 3M - firmą folia-samochodowa.pl, przygotowaliśmy program, który pozwala zobaczyć jak folia graficzna jest zadrukowywana oraz aplikowana, z możliwością konsultacji, doboru oraz testowania i zakupu.

Jakie produkty będzie można zobaczyć?

Na targach zaprezentują się folie do zmiany koloru pojazdu z klasycznych serii 3M™ 1080 oraz 1380, jak również folie graficzne do zadruku. Dowiesz się więcej o najnowszej propozycji 3M jaką jest innowacyjna folia 3M™ IJ180mC w wersji metalizowanej, transparentnej oraz białej i przetestujesz jak działają taśmy aplikacyjne 3M™ Knifeless - fenomenalne taśmy tnące folię bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni.

Do zobaczenia w lutym na Rema Days - stoisko T13, hala F!