06/07/2017

Rafał Żmuda dołącza do Masters of Branding

Rafał Żmuda, trener The Wrap Center, został przyjęty do światowego grona profesjonalistów najwyższej klasy - Masters of Branding. Jest obecnie jedynym Europejczykiem, któremu się to udało.

MOB tak opisuje swoich nowych członków w oficjalnym komunikacie na profilu FB: “(…) poprzez posiadanie wybitnych umiejętności aplikacyjnych, będąc rozpoznawalnymi w gronie międzynarodowym, udowodnili oni [aplikatorzy] wielokrotnie, że są godni zaufania jako trendsetterzy w branży oklejania reklamowego oraz car wrapu. Z wieloma certyfikatami i poleceniami (…)”. Rafał Żmuda dołączył do MOB mając na koncie certyfikaty 3M Authorized Graphics Trainer, 3M Certified, 3M Preferred, Knifeless Endorsed, DI-NOC Endorsed. Obecnie jest również oficjalnym szkoleniowcem 3M w zakresie przyciemniania szyb.

Rafała Żmuda The Wrap Center

The Wrap Center, to główne centrum szkoleniowo - egzaminacyjne 3M w Europie Środkowo - Wschodniej. Prowadzi ono wszystkie szkolenia certyfikacyjne w zakresie folii 3M w Polsce, w tym prestiżowy program aplikatorów certyfikowanych 3M Endorsed.