22/01/2018

Odwiedź nas na Rema Days i zobacz folie 3M w akcji!

Już w dniach 7-9 luty przez trzy dni pokażemy Wam kilkanaście oblicz oklejanego BMW i8! Odwiedź stoisko 3M (T13, hala F) korzystając z bezpłatnej wejściówki na jedne z największych targów reklamy na świecie!

Tradycyjnie, dla pierwszych 50 osób, które odwiedzą nasze stoisko z wydrukowanym zaproszeniem, przygotowaliśmy niespodzianki! Aby uniknąć kolejek przy rejestracji na targach, już dziś zarejestruj się na stronie www.remadays.com, wpisz kod zaproszenia i odbierz identyfikator umożliwiający bezpłatne wejście na wydarzenie.

Co Cię czeka na naszym stoisku?

Zobacz Wrap!t Ring – konkurs oklejania na żywo! Podczas dwóch dni targów certyfikowani aplikatorzy 3M Endorsed okleją BMW i8 Frozen Yellow w 8 różnych projektów. Dowiedz się więcej o możliwościach najnowszych folii 3M i spróbuj jak pracuje się na naszych materiałach.

Wspólnie z naszymi partnerami - Certyfikowaną Drukarnią Wielkoformatową DPSdruk.pl oferującą wydruki z gwarancją 3M™ MCS™, Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo- Egzaminacyjnym 3M - The Wrap Center oraz dystrybutorem folii 3M - 3M Folie Samochodowe - Dystrybucja folia-samochodowa.pl, zapraszamy na trzy dni pełne niespodzianek. Podczas targów odbędą się m.in. pokazy najnowszych folii do druku, folii do reklamy podświetlanej oraz folii architektonicznych. Odwiedź nas by dowiedzieć się więcej o najszerszej na rynku gwarancji 3M™ MCS™ pokrywającej gotowy wyrób (po zadruku i aplikacji). Zobacz, jak folia graficzna jest zadrukowywana w technologii HP latex oraz aplikowana na najróżniejsze powierzchnie, z możliwością konsultacji, doboru oraz testowania i zakupu. Na stoisku pracujemy opalarkami marki Steinel – przez wszystkie dni targowe wypróbować można nie tylko folie ale również najwyższej klasy sprzęt do aplikacji.

Jakie produkty będzie można zobaczyć?

Na targach zaprezentują się najnowsze folie do zmiany koloru pojazdu z serii 3M™ 1080 oraz innowacyjne laminaty fakturowane serii 8900. Dowiesz się więcej o foliach 3M™ IJ180mC w wersji metalizowanej, transparentnej oraz białej i o odblaskowej folii do zadruku IJ780mC. Zobaczysz w akcji fenomenalne taśmy tnące folię 3M™ Knifeless – pozwalające na pracę bez ryzyka uszkodzenia oklejanej powierzchni i zapoznasz się z pełną gamą nowych folii do reklamy podświetlanej oraz folii architektonicznych serii DI-NOC.

Prezentowane produkty otrzymały aż trzy medale The Prize for Innovations 2017.

Do zobaczenia w lutym na Rema Days - stoisko T13, hala F !