28/01/2019

Rema Days 2019 - Już 13-15 lutego oklejamy na żywo

Już w dniach 13-15 lutego czeka nas 3M Wrap!t Ring #2 - druga edycja konkursu dla certyfikowanych aplikatorów 3M Endorsed. W tym roku aplikatorzy zmierzą się z oklejaniem Audi R8 na czas. Konkurs odbywa się podczas targów Rema Days Warsaw, które są jednymi z największych targów poligraficzno-reklamowych w Europie, gromadząc ponad 20tys. odwiedzających z przeszło 50 krajów.

Zapraszamy na stoisko O9 w hali F w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie! Pobierz swoje zaproszenie powyżej - aby uniknąć kolejek przy rejestracji na targach, już dziś zarejestruj się na stronie www.remadays.com, wpisz kod zaproszenia i wydrukuj identyfikator umożliwiający bezpłatne wejście na wydarzenie.

Co na stoisku?

Wspólnie z naszymi partnerami - Certyfikowaną Drukarnią Wielkoformatową DPSdruk.pl oferującą wydruki z gwarancją 3M™ MCS™ oraz Certyfikowanym Centrum Szkoleniowo- Egzaminacyjnym 3M - The Wrap Center przygotowaliśmy m.in. pokazy najnowszych folii do druku, najnowszych folii do zmiany koloru auta (w tym chrom) oraz do przyciemniania szyb, folii do reklamy podświetlanej oraz folii architektonicznych. Odwiedź nas by dowiedzieć się więcej o najszerszej na rynku gwarancji 3M™ MCS™ pokrywającej gotowy wyrób (po zadruku i aplikacji). Porozmawiaj z Rafałem Żmudą i dowiedz się więcej o aplikacji folii lub zobacz jak radzą sobie aplikatorzy 3M Endorsed podczas konkursu 3M Wrap!t Ring #2.

Jak było w 2018?

Car wrapping, czyli oklejanie pojazdów folią, staje się coraz popularniejsze. Dzięki zastosowaniu nowatorskich metod oraz zaawansowanych technologicznie produktów, takich jak folie z serii 3M™ 1080 oraz taśmy 3M™ Knifeless, możliwa jest kompletna metamorfoza i indywidualizacja wyglądu samochodu, z zachowaniem pewności co do utrzymania lakieru w nietkniętym stanie. Produkty zostały wyróżnione medalami The Prize for Innovations na Międzynarodowych Targach Rema Days.

Do zobaczenia w lutym na Rema Days - stoisko O9, hala F !