15/07/2017

Urodziny The Wrap Center i programu 3M Endorsed

Setki metrów zużytej folii, ponad 200 przeszkolonych instalatorów i 24 aplikatorów 3M Endorsed - z takim bilansem The Wrap Center wchodzi w kolejny rok swojej działalności. Za nami pierwszy rok wytężonej pracy i wielu wspaniałych chwil. Zobacz obchody pierwszych urodzin Centrum Szkoleniowego i nowego programu 3M Endorsed.

The Wrap Center, to główne centrum szkoleniowo - egzaminacyjne 3M w Europie Środkowo - Wschodniej. Prowadzi ono wszystkie szkolenia certyfikacyjne w zakresie folii 3M w Polsce, w tym prestiżowy program aplikatorów certyfikowanych 3M Endorsed.

Miniony rok, to intensywna praca nad edukacją i szerzeniem idei oklejania samochodów w Polsce. Wspólnie z 3M, The Wrap Center brało udział i organizowało kilkadziesiąt spotkań szkoleniowych. Wspólnie mogliście nas także spotkać na targach Rema Days 2017, które cieszyły się sporym zainteresowaniem zarówno wśród odwiedzających jak i mediów.

Życzymy 100 lat The Wrap Center - przed nami kolejny pracowity rok, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją.

Galeria: