26/06/2017

WRAPiT nadchodzi – car wrappingowy show już od 27 czerwca

Wielkimi krokami zbliża się car wrappingowy event WRAPiT organizowany wspólnie przez Integart oraz 3M. Musimy przyznać, że ilość chętnych przerosła najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że dostanie się na WRAPiT jest naprawdę trudne i może się udać jedynie największym fanom mediowego fanpaga Integartu. W ciągu 2 dni udało się zebrać komplet chętnych. Wiadomość o warsztatach rozniosła się w branży błyskawicznie. To wszystko pokazuje jak duża jest potrzeba szkoleń na polskim rynku car wrappingowym.

Jak przystało na organizatora – firmę Integart – wszyscy uczestnicy mogą spodziewać się wielu atrakcji. Jedną z nich niewątpliwie będzie Rafał Żmuda z The Wrap Center, który jest ikoną car wrappingu w Polsce. Rafał jest aplikatorem, który pracuje na foliach marki 3M.

Wspólnie z nim, z ekipą firmy 3M i 3M DemoVan odwidzimy 4 miasta: Katowice, Wrocław, Bydgoszcz oraz Warszawę. Na szkoleniu zaprezentowane zostaną m.in. folie samochodowe z rodziny IJ180mC (nowe wylewane folie graficzne, rozciągają się aż do 130%), 180Cv3, 1080 (do zmiany koloru), folie do przyciemniania szyb/przeciwsłoneczne Black Shade, PPF - folie ochronne Scotchgard Paint Protection Film (link) oraz nowość – taśmy do bezinwazyjnego cięcia folii bezpośrednio na samochodzie - Knifeless.

3M DemoVan jest mobilnym centrum 3M służącym prezentacji materiałów przeznaczonych dla branży graficznej, car wrappingowej oraz auto detailingu. Wewnątrz tej mobilnej przestrzeni prezentacyjnej znajdują się mockup’y prezentujące konkretne rozwiązania produktowe.

Integart’owski WRAPiT odbędzie się w terminie 27-30 czerwca; w Katowicach będziemy 27.06, we Wrocławiu 28.06, w Bydgoszczy 29.06 oraz w Warszawie 30.06. Na chwilę obecną, ze względu na ilość chętnych, rejestracja została zakończona. Wyjątkowe atrakcje szykują się we Wrocławiu, gdzie obok pokazu 3M DemoVan, Rafał Zmuda pokaże aplikacje nowych folii na samochodzie, przyciemnianie szyb czy wycinanie wzorów z użyciem taśm Knifeless. Wszyscy użytkownicy zmierzą się z takimi wyzwaniami, do dyspozycji będziemy mieć Forda Mustanga, motocykl oraz typowe auto służbowe.

Kilka słów o prezentowanych produktach:

  • 3M IJ180mC – nowa rodzina folii wylewanych, charakteryzująca się dobrym kryciem oraz ponadprzeciętną rozciągliwością – do 130%. Produkt wyprodukowano w technologii kleju Comply oraz mikrokanalików pomagających w uwalnianiu powietrza podczas aplikacji. Folia dostępna jest w kolorze białym, metalizowanym oraz jako transparentna. Więcej informacji tutaj.
  • 3M 180Cv3 to najwyższej jakości biała folia błyszcząca. Wykorzystywana w produkcji znaków, oznakowań oraz reklam. Wyposażona została w klej Controltac Comply gwarantujący możliwość repozycjonowania oraz niwelujący efekt niekorzystnego pojawiania się pęcherzyków powietrza podczas aplikacji. Więcej informacji na tej stronie.
  • 3M Knifeless – nowość w ofercie. Rodzina taśm przeznaczona do bezinwazyjnego cięcia folii bezpośrednio na karoserii samochodu. Technologia gwarantuje, że podczas docinania nie zostanie uszkodzona powierzchnia lakieru. W skład rodziny wchodzi szereg taśm przeznaczonych do różnych zastosowań car wrappingowych. Dodatkowe informacje na temat produktu tutaj.
  • 3M Black Shade – folie przeznaczone do przyciemniania szyb. W zależności od wybranego modelu zapewniają różny stopień przyciemnienia oraz ochrony przed promieniowaniem UV. Folie zwiększają nie tylko komfort pasażerów podczas jazdy, ale także zmniejszają temperaturę wewnątrz pojazdu podczas postoju w słoneczny dzień. Szczegółowe informacje - link.