Samochód w tle

Elite Decor Lab Artur Iwanisik

Glinik Górny. 260, 38-131 Gogołów

Informacje o firmie

Nasze doświadczenie

Jesteśmy firmą stale i dynamicznie się rozwijającą, naszym głównym celem jest oferowanie profesjonalnej i kompletnej obsługi, aby zagwarantować zadowolenie naszych klientów w 100%. Naszym atutem jest bogate doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy we Włoszech i realizację prac lokalnych oraz dużych kampanii. Pracujemy zarówno z dużymi jak i z małymi firmami. Działamy we Włoszech, w Polsce, w Europie oraz na innych kontynentach.

Nasz zespół:

- Mamy ponad 15 lat doświadczenia w aplikacjach reklamowych na autobusach, w stacjach metra, w aplikacjach wielkoformatowych oraz w dziedzinie dekoracji wnętrz laminatami 3M DI-NOC.

- Zrealizowaliśmy wiele projektów.

- Chcemy zaspokoić potrzeby każdego klienta.

Profesjonalizm

- W naszej pracy zawsze skupiamy się na oferowaniu usług profesjonalnych.

- Słuchamy problemu klienta i staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

- W przypadku większych projektów, których nie jesteśmy w stanie wykonać sami zawsze szukamy pomocy tylko u wysoko wykwalifikowanych aplikatorów

Możliwość podróżowania

- Charakter naszej pracy wymaga elastyczności w podróżowaniu zarówno we Włoszech, w Polsce jak i za granicą.

- Naprawdę lubimy naszą pracę, lubimy podróżować i zawsze szybko dostosowujemy się do zmieniających się warunków i godzin pracy.

Certyfikaty

  • Artur Iwanisik

Realizacje


Produkty użyte w realizacjach


Skontaktuj się

Administratorem danych osobowych jest wybrany przez Państwa aplikator. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania.

Elite Decor Lab Artur Iwanisik

Adres

Glinik Górny. 260

38-131 Gogołów

Kontakt

tel. +393485921824

e-mail: info@elitedecorlab.eu