Samochód w tle

PANeL66

Kutnowska 6, 09-500 Gostynin

Informacje o firmie

F.R.U. PANeL 66 to solidna marka działająca w branży reklamowo-usługowej od 1997 roku. Od samego początku istnienia nasza firma traktuje każdego klienta indywidualnie i dokłada wszelkich starań, by sprostać jego wymaganiom. Zdobyte doświadczenie pomaga lepiej zrozumieć Państwa potrzeby i dostosować się do nich znajdując najkorzystniejsze rozwiązania. Naszym celem jest dążenie do perfekcji w każdym aspekcie naszej pracy. Świadczymy usługi z zakresu reklamy wizualnej, dysponujemy profesjonalnym parkiem maszyn oraz korzystamy ze sprawdzonych materiałów umożliwiających wykonywanie wydruków wysokiej jakości z wieloletnią gwarancją.
Ponadto specjalizujemy się w oklejaniu pojazdów, zarówno reklamowym jak i stylizacyjnym. Oferujemy całościowe zmiany koloru folią, wykonywanie grafik, przyciemnianie lamp, dechroming oraz zabezpieczenie lakieru foliami PPF. W maju 2019 roku przystąpiliśmy do egzaminu, w którym Michał Lemański potwierdził swoje umiejętności w zmianie koloru foliami otrzymując certyfikat 3M Endorsed Vehicle Installer (nr PL1905/044).

Certyfikaty

  • Michał Lemański
  • Michał Lemański
  • Piotr Lemański

Realizacje

Aplikator nie posiada realizacji.


Produkty użyte w realizacjach

Aplikator nie dodał jeszcze produktów do realizacji.


Skontaktuj się

Administratorem danych osobowych jest wybrany przez Państwa aplikator. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania.

PANeL66

Adres

Kutnowska 6

09-500 Gostynin

Kontakt

tel. 510254565

e-mail: biuro@panel66.pl