Samochód w tle

Ubieramy Samochody.pl Sp. z o.o.

ul. Krzemionki 7A, 20-314 Lublin

Informacje o firmie

Byliśmy i jesteśmy prekursorami oklejania samochodów w regionie. Zajmujemy się samochodami już od 2009 roku. Z każdym rokiem nabywamy nowych doświadczeń, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Na bieżąco bierzemy udział w szkoleniach, które podnoszą jakość wykonywanych przez nas usług.
Nasze umiejętności potwierdzamy zdając egzaminy organizowanych przez producentów folii. Certyfikat 3M Endrosed Installer został nam przyznany po raz pierwszy w 2013 roku. W 2016 musieliśmy ponownie zdać egzamin aby utrzymać ten zaszczytny tytuł.
Cały czas starając się podnieść nasze kwalifikacje i chcąc zmierzyć z najlepszymi, bierzemy udział w różnych mistrzostwach w Polsce i zagranicą. W 2015 roku zajęliśmy 5 miejsce w międzynarodowych zawodach CEE Wrap 2015 w Wiedniu. Także w tym roku pobiliśmy Światowy Rekord Guinnessa w oklejaniu samochodu na czas.
W 2017 i 2019 roku zostaliśmy zaproszeni do reprezentowania firmy 3M na Targach RemaDays.
W roku 2018 na Targach RemaDays braliśmy udział w Mistrzostwach Polski w oklejaniu samochodów.
Do szerokiego grona naszych klientów możemy zaliczyć zarówno duże firmy jak i osoby prywatne. Ubraliśmy między innymi słynne Camaro Bumblebee dla Patryka Mikiciuka, prywatne auta dla Marcina Wójcika z kabaretu Ani-Mru-Mru.
Jesteśmy dumni z wykonywanej przez nas pracy, nie robimy tego sporadycznie lecz jest to nasza codzienna praca oraz pasja.
Z dniem 1 stycznia 2018 roku podjęliśmy decyzję o zmianie siedziby firmy. Pod hasłem "Zmieniamy się dla Was" przenieśliśmy się do pracowni o 3 razy większej powierzchni aby żeby przyspieszyć pracę i powiększyć zakres wykonywanych usług.
Pojazdy oklejamy we własnej specjalistycznie wyposażonej hali, wykorzystując folie najwyższej jakości 3M z serii 1080, 1380 i do druku IJ180, 480.
Dlatego też nie boimy się udzielać gwarancji na wykonywane przez nas prace i zawsze służymy fachową pomocą.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Pozdrawiamy

Zespół Ubieramy Samochody.pl

Certyfikaty

  • Bartłomiej Stasiak
  • Bartłomiej Stasiak

Realizacje


Produkty użyte w realizacjach


Skontaktuj się

Administratorem danych osobowych jest wybrany przez Państwa aplikator. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania.

Ubieramy Samochody.pl Sp. z o.o.

Adres

ul. Krzemionki 7A

20-314 Lublin

Kontakt

tel. 602 71 34 94

e-mail: biuro@ubieramysamochody.pl